15 Mart 2012

ECZANEMİZDE.COM ALIŞVERİŞİ

Artık eksikleri tamamlama hatta hastahane çantamızı hazırlama zamanı geldi bu hafta ve geçen haftasonunu hep alışverişle geçirdik . Uzun zamandır internetten alışveriş yapmamıştım bu konudada kurtlarımı döktüm sayılır tabi alışverişin pahalı ve büyük kısmı küçük beye ayrıldı :) 


Benim ilk baştan beri düşündüğüm marka hep Mustela idi en azından ilk 6 ayı yada 1 yılı Mustela ile sürdürme kararım vardı artık ürünler bitene kadar küçük beye Mustela kullanıcağız.

Sol üstten başlayarak :
1-Mustela Dermo Cleansing 500ml Saç ve Vücud Temizliği Şampuanı 
2-Mustela Hydra Bebe Body Lotion 300ml 
3-Sebamed Sabun ve Sebamed Bebe Yağı
4-Mustela Islak Mendil 70 Adet ( Mustela Setinin Hediyesi)
5-Mustela Vitamin Barrier Cream Tube 110 ml 

Yukarıdaki ürünlerin toplamı 128 TL  tuttu kargo da bedava.Yukarıdaki resimdekilerde nacizane kendime aldıklarım uzun süredir uygulamaya geçirmeyi düşündüğüm ekonomik cilt bakımı ürünlerine geçiş için ilk adımı attım son 4 yıldır Dermalogica,Bioderma,La Roche ,Aven markalarını kullandıktan sonra aradığımın Dermalogica olduğuna karar vermişken yurtdışı alışveriş yasağı ile kendisine veda etmek zorunda kaldım hala 5-6 ürününü kullanıyorum onlarda bitince sanırım bir daha almam zaten cilt bakım ürünlerinin mucizeler yaratmadığını artık anladım ve cildiminde eski hassasiyeti kalmadı Neutrogena sanırım bu aşamada benim işimi görür. Yukarıdaki ürünlerin hepsi 90 tl civarı tuttu .

Bu arada http://www.eczanemizde.com dan 4 kez alışveriş yaptım hiçbirinde sorun yaşamadım ve hepsi kısa sürede elime ulaştılar. Özellikle bebek ürünlerinde yaptığım araştırmada en uygun fiyatlı ürünlerin http://www.eczanemizde.com da olduğunu gördüm bebekleri için alışveriş yapacak anne ve anne adaylarına duyrulur. http://www.eczanemizde.com

1 yorum:

Eczanemizde com dedi ki...

Değerli Müşterilerimiz,
Son günlerde tarafımıza çokça sorulan bir konuda kafa karışıklığını gidermek adına bir kamuoyu açıklaması yapmak zorundayız.
Konumuz numune (tester,testir…) gönderimi:
Eczanemizde.com olarak sadece talep eden müşterilerimize numune gönderimi yapıyoruz. Lütfen sipariş notunuzda numune talebinizi (hangi marka, hangi cilt tipi... ) gibi özellikleri le belirtiniz. Talep yaparken lütfen çok dar çerçeve de talepte bulunmayınız. Xx ürününün numunesi istiyorum yerine, y markasının kuru ciltler için ürünlerini istiyorum. Veya kuru ciltliyim numunelerinizden talep ediyorum….)
Neden sadece talep eden müşterilerimize numune gönderiyoruz.
Öncelikle firmalar düzenli olarak ve her ürünün numunesini tarafımıza düzenli olarak göndermiyor.
İkinci olarak da her gün binlerce kargoya numuneleri bir düzen dahilinde tam da sizin istediğiniz şekilde eklememiz mümkün değil. (bir dönem bu şekilde yaptığımız gönderilerden sonra- bu kremde ne, bu ne işe yarıyor, ama benim cildim kuru.... türünden çok fazla şikayet telefonu aldık. Takdir edersiniz ki paketleme biriminde çalışan arkadaşlarımızın her ürünümüz hakkında bilgi sahibi olup her müşteriye uygun numuneyi göndermesi mümkün olmamaktadır.) Bu sebeple aldığınız denemek istediğiniz ürünlerin numunesi lütfen talep ediniz.
Bununla beraber sadece numune taleplerini ne yazık ki karşılamamız mümkün değil. Çünkü eczanemizde.com olarak bu ürünlerin üreticisi veya distrübütörü değiliz. Sadece siparişlerinizin yanında numune gönderimi yapabilmekteyiz.
Yine yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı numune talebinizi birebir karşılayacağımız ile ilgili bir taahhüt altına girmiş bulunmamaktayız. Numune gönderimi sadece stoklar dahilinde yapılmaktadır.
Saygılarımızla
www.eczanemizde.com
444 3 110