23 Nisan 2012

HAMİLELİKTE 40.HAFTA

Evetttt hamilelikte sona ulaştık aslında güzel hatıralar olması adına her hafta kendimdeki ve bebeğimdeki değişiklikleri yazsaydım iyi olurdu  ama olmadı işte . Bu yazıyı hazırlamayıda aklıma getiren sevgili blogger ve twitter arkadaşım ayça oldu kendisi şuanki durumunu (muzu) okadar güzel anlatmışki hemen bende yazayım dedim. Sona yaklaştık pazar günü yani 29.04.2012 günü 40.haftamız bitiyor istatistiklere  ve aile kadınlarımızın genlerine göre bebeğimin ogün gelme ihtimali yüksek . Dün doktor kontrolümüz vardı herşey yolunda en son bebeğim 3300 gr ve 51 cm boyuna ulaşmış eşim 53 cm olarak duymuş kardeşim 51,5 cm olarak duymuş doktordan ben o an bebeğimin yüzünü incelediğimden ve heyecandan boyunun ne kadar olduğunu duymadım uzunnn bir aradan sonra yüzünü net gördüm hiç bir ayrıntıyı kaçırmamak adına doktorumu hiç dinlemedim desem yeridir :))))

Ayçanında dediği gibi doğumdan önceki son yazımdır buda benim . İnşallah bir dahaki yazımda size güzel haberler, bebeğimin fotosu ve doğum hikayemizle merhaba diyeceğim.Bu süre muhtemelen mayıs sonu olucak bu arada ankaradan izmire dönmüş oluruz uzunnn bir aradan sonra evime alışmış bebeğime alışmış olurum inşallah bebeğim müsade ettiği sürece paylaşmaya devam ediceğim beni takip etmeye devam edin efenimmmm :))))) 

Muhtemelen bebeğimin güzel haberini twitter dan paylaşırım  twitter adresim budur  yani isterseniz beni oradan da takip de edebilirsiniz şimdilik hoşçakalınnnnnn :))))