17 Haziran 2011

İÇİMDEKİ YANGIN VE AV MEVSİMİ

Anne Nawal ölümünün ardından ikizlerine 3 adet mektup bırakır . Bunlardan birinde Lübnanda kaybettiğim abinizi diğer mektupdada hiç tanımadığınız babanızı bulun yazmaktadır bu isteğimi gerçekleştirdikten sonra üçüncü mektubu okuyabilirsiniz der. Annelerinin hiç bilmedikleri geçmişine yolculuk yapan ikizleri çok ilginç şok edici bir gerçek beklemektedir. Ben izlerken olanlara inanamayıp tekrar tekrar izledim gerçek demir bir leblebi gibi ne yeniliyor ne yutuluyor.


Ben daha bugün izledim bu filmi  hiç merak da  etmedim bugüne kadar , sadece  bugün Türk filmi izlemek isteğimle seçtiğim bi film Av Mevsimi. Fakat çok beğendim gerçekten filmin sonuna kadar olayları çözemiyorsunuz ben açıkcası Ejder Kapanı gibi bir konu beklemiştim ama Av Mevsiminde konu daha özgün oyunculukta güzel ben açıkcası beğendim hiç sıkılmadan izledim..

2 yorum:

Adsız dedi ki...

İçimdeki yangını çok merak ettim ,
Av mevsimi de bende biraz paranoya yaratmıştı-itirafımı da bırakır giderim:)

esra dedi ki...

Benim Av Mevsimi ile ilgili senaryom kendimce şöle idi Battal Pamuk'u bir av olarak ormana saldı ve onu bir avcı gibi avladı. Hani av meraklısı bir insan yaa ondan öle şeyettim beni şaşırttığı için de heycanımı kaybetmeden izledim :)