27 Mart 2012

AYŞE KULİN'E MERHABABaşlıktaki gibi bu kitaplarla Ayşe Kulin okumaya  merhaba diyorum ve onun dünyasına adım atıyorum. Sanırım bundan sonra uzun süre Türk yazarları okuyacağım bunun nedeni de buaralar Türk yazarların kitaplarından aldığım tadı yabancı yazarlarda bulamamam. Kitapları kitapyurdundan aldım bu üçüncü alışverişim ve üçündede sorun yaşamadım aşağıdakilerde magnetli mini kitap ayraçları hariç hediye geldi ayraçları 6tl ye aldım çünkü bunlar sayesinde kargom bedavaya geldi kitapların tanesi 11,23 magnetle birlikte toplam 28,46 gibi bir ücrete 2 günde kargom elimde oldu.Cafe Crown göndermeleride çok hoş bir ayrıntı olmuş :)
8 yorum:

Cemre dedi ki...

gizli anların yolcusu var bende de ... henüz Ayşe Kulin okumadım...hayırlı olsun kitaplar... güzel okumalr:)

esra dedi ki...

Bendede bir kaç kitabı var ama henüz onları okumadım . Veda serisi çok beğenilmiş Osmanlı dan Cumhuriyete geçiş dönemini anlatıyor okumak için çok doğru bir zaman :)

gulsah dedi ki...

Anlatım dili ve akıcılığını çok severim yazarın..
Keyifli okumalar. :))

esra dedi ki...

Teşekkürler Gülşah :)
Okumak için geç kaldığım bir yazar seveceğimede eminim :)

Hayat İzlerim dedi ki...

Ayşe Kulin kitaplarını çok severim. Şimdi de Buket Uzuner'in yeni kitabına başladım, sayfamda tanıtacağım onu da.
Kitap Yurdu'ndan kitap almayı çok seviyorum. Cafe Latte şıklığını bana da yapmışlar:)
Çok beğendim, zarif bir ayrıntı.
Keyifli okumalar

esra dedi ki...

Kitapyrudunu bende çok seviyorum hem aldıklarımdan hemde ordaki kitaplara yaptığım yorumlardan şimdi puan biriktiriyorum orda :) Bende Ayşe Kulinden sonra Ayfer Tunç okumayı düşünüyorum Türk yazarlara devam yani :) Bu arada Cafe Latte yi çok beğendim :)
Hep beraber keyifli okumalar :)

maviumut dedi ki...

latteyi bana göndermemiş alacağı olsun kitap yurdunun:)
ayşe kulini yıllarca okumadım nedensiz bir şekilde...sonra kırdım bunu ve geçirdiğim bunca zaman için kendime kızdım.her kitabı çok hoş.özelliklede bu serisi...
bende blogumda bu kitaplardan bahsettim.beklerim;)

esra dedi ki...

Banada üçüncü alışverişimde böle bi kıyak geçtiler :))

Aynen bende nedensiz okumadım Ayşe Kullin'i ve çok pişmanım artık yeni yeni yazarları okuycam her seferinde farklı yazarları tanımak istiyorum ..evet blogunu inceledim ve kitap yorumlarını okudum :)